


8 451 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ КІМНАТИ ЛОНДОН МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Ліжко з ДСП в спальню Лондон Мебель Сервіс
Двоспальне ліжко "Лондон" елегантне і комфортне. Ліжко оснащене металевими ламелями. Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Виробник продумав зручний функціонал всередині об'ємного узголів'я ліжка - ніші для речей. Ніші відкриваються під кутом 45 °. У таких "тайничках" дуже зручно зберігати книжки, які Ви любите почитати перед сном, і багато інших корисних дрібниць.
Подушки узголів'я ліжка оббиті тканиною Амелі ніжного кольору Айворі. Це штучна замша, яка відома своєю практичністю і легкістю у догляді. На ліжку Лондон Вам безсумнівно приємно буде відпочити і розслабитися після трудового дня.
Двоспальне ліжко Лондон - зручне, комфортне, прекрасне місце для сну.
Характеристики:
Розмір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Да |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Цвет | Серый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 204.2 см |
| Ширина кровати | 164.7 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 120 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |