

4 055 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МАРКОС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод у спальню з ДСП 4Ш Маркос дуб Апріл Мебель Сервіс
Спальня Маркос (ортопедична) - це вишукане поєднання кольору і стилю. Світлий колір меблів допоможе Вам візуально розширити простір вашої спальні. Стильна і лаконічна фурнітура підкреслює унікальний зовнішній вигляд кожного елементу. Вставки на фасадах надають особливу витонченість і роблять вироби повітряними і легкими.
Комод 4Ш Маркос є елементом модульної спальнi Маркос. Комод з чотирма висувними шухлядами - відмінне доповнення інтер'єру. В ньому можна зберігати рiзноманiтнi домашні речі, а зверху розміщувати фоторамки і різні сувеніри.
Матерiал: ДСП.
Розмiри:
Висота: 922 мм.
Ширина: 1028 мм.
Глибина: 401 мм.
Колiр: дуб апріл, андерсон пайн.


| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 102.8 см |
| Глубина комода | 40.1 см |
| Высота комода | 92.2 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |