


17 346 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МІЛАН МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа в спальню з ДСП/МДФ 4Д Мiлан Мебель Сервіс
Спальня Мілан - це класичні меблі з особливим характером. У дизайні простежується тяжіння до класики. Витримані кольори, скромне фрезерування фасадів і витончені металеві ручки-все це якнайкраще підкреслює витонченість меблів і хороший смак її власника. До такого гарнітуру добре підійдуть елементи декору світлих природних відтінків.
Шафа 4Д Мiлан є елементом модульної спальнi Мілан. Чотиридверна шафа має полицi, центральні двері з дзеркалами.
Матерiал: МДФ, ДСП.
Розмiри:
Висота: 2158 мм.
Ширина: 1800 мм.
Глибина: 556 мм.
Колiр: матовий білий.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1800 мм |
| Глубина шкафа | 55.6 мм |
| Высота шкафа | 215.8 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ, ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |