



4 680 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФЛОРЕНС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод 4Ш Флоренс - дуже красивий елемент спальні або вітальні. Має 4 висувні шухляди. Родзинкою комода є незвичайні двоколірні фасади. Над комодом можна повісити дзеркало або надставку для книг.
Неймовірної краси спальня Флоренс відразу ж прийде Вам до душі. Стильний зовнішній вигляд, світлі теплі кольори і цікаві форми комплектуючих елементів надають всьому меблевому гарнітуру унікальний витончений зовнішній вигляд. Корпус і фасади виготовлені з високоміцного ДСП та МДФ, який прослужить дуже довго.
Характеристики:
Розміри:
Колiр: секвоя/капучіно

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ, ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100.1 см |
| Глубина комода | 42.6 см |
| Высота комода | 96.3 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |