



11 019 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФЛОРЕНС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа Флоренс 3Д - елемент модульної системи Флоренс. Шафа має три закритих відділення.
Неймовірної краси спальня Флоренс відразу ж прийде Вам до душі. Стильний зовнішній вигляд, світлі теплі кольори і цікаві форми комплектуючих елементів надають всьому меблевому гарнітуру унікальний витончений зовнішній вигляд. Корпус і фасади виготовлені з високоміцного ДСП та МДФ, який прослужить дуже довго.
Матеріал виготовлення:
Розміри:
Колiр: секвоя/капучіно

| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1881 мм |
| Высота | 2141 мм |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Глубина | 564 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ, ДСП |