


6 391 ₴
Тахта «Тоні» дозволяє своїм власникам організувати чудове, зручне і м'яке спальне місце, яке не поступається по комфорту сучасним дорогим диванам. Тахта «Тоні» відмінно впишеться в класичний інтер'єр. Може додатково комплектуватися шухлядами для зберігання речей, постільної білизни.
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Цвет | Коричневый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 64 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина дивана | 198 м |
| Глубина дивана | 87 |