





1 206 ₴
Вішак з полицею для головних уборів Тріо є елементом модульного передпокою Тріо Мебель Сервіс. Конструкція вішака є навісною панеллю з гачками і трубою для розміщення парасольок і одягу на плічках, а також полиці для головних уборів. Виготовляється із ДСП у кольорі Венге темний.
Дизайнери фабрики Мебель Сервіс розробили зручну і красиву модульну колекцію Тріо для прихожих будь-якої площі. Елементи системи можна підібрати в будь-якій комбінації і кількості - як для мініатюрних приміщень, так і для більш просторих. Крім цього, для стандартних апартаментів запропоновані готові набори меблів.
Матерiал: ДСП
Розмiри:
Колір: Венге темний

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Венге |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1569 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Крючки | металл |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |