




1 507 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТРІО МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Дзеркало настінне з полицею Тріо - елемент модульної системи в передпокій Тріо Мебель Сервіс. Дзеркало Тріо - чудове доповнення інтер'єру для вітальні, спальні або передпокою.
Дизайнери фабрики Мебель Сервіс розробили зручну і красиву модульну колекцію Тріо для прихожих будь-якої площі. Елементи системи можна підібрати в будь-якій комбінації і кількості - як для мініатюрних приміщень, так і для більш просторих. Крім цього, для стандартних апартаментів запропоновані готові набори меблів.
Характеристики:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 280 мм |
| Длина | 600 мм |
| Высота | 1065 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Венге |