




2 533 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТРІО МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод 2Д1Ш Тріо - дуже красивий елемент передпокою, спальні або вітальні. Має 1 висувну шухляду, 2 дверцят. Над комодом можна повісити дзеркало Тріо.
Дизайнери фабрики Мебель Сервіс розробили зручну і красиву модульну колекцію Тріо для прихожих будь-якої площі. Елементи системи можна підібрати в будь-якій комбінації і кількості - як для мініатюрних приміщень, так і для більш просторих. Крім цього, для стандартних апартаментів запропоновані готові набори меблів.
Матерiал:
Розмiри:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге темный |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 60.2 см |
| Глубина комода | 32 см |
| Высота комода | 96.4 см |