





1 634 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТРІО МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Тумба для взуття Тріо 2Д - елемент модульної системи в передпокій Тріо від меблевої фабрики Мебель Сервіс. Вона складається з двох дверей, за якими два відділення. Виконана у сучасному стилі, у кольорах Венге темний та Дуб крафт. Тумба комплектується м'якою подушкою.
Дизайнери фабрики Мебель Сервіс розробили зручну і красиву модульну колекцію Тріо для прихожих будь-якої площі. Елементи системи можна підібрати в будь-якій комбінації і кількості - як для мініатюрних приміщень, так і для більш просторих. Крім цього, для стандартних апартаментів запропоновані готові набори меблів.
Матерiал:
Розмiри:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | венге темный, Венге темный |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 602 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Высота | 460 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 2 шт |
| Сиденье для обувания | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ножки | ДСП |