





4 554 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТРІО МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа розпашна Тріо 2Д1Ш - елемент модульної системи в передпокій Тріо від меблевої фабрики Мебель Сервіс. Дводверна розпашна шафа на ніжках з двома дверцятами та висувною шуухлядою. Виконана у сучасному стилі, у кольорах Венге темний та Дуб крафт.
Дизайнери фабрики Мебель Сервіс розробили зручну і красиву модульну колекцію Тріо для прихожих будь-якої площі. Елементи системи можна підібрати в будь-якій комбінації і кількості - як для мініатюрних приміщень, так і для більш просторих. Крім цього, для стандартних апартаментів запропоновані готові набори меблів.
Матерiал:
Розмiри:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 602 мм |
| Высота | 2029 мм |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Глубина | 320 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Да |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 1 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Цвет (оттенок) мебели | венге темный, Венге темный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полка для обуви | 1 шт |