



909 ₴
Табуретки Наполеон - гарні і зручні. Вона здатна додати інтер'єру Вашої кухні новизни і затишку. Табуретка має якісно виконану міцну конструкцію на чотирьох ніжках. Сам каркас виробу виконаний з ДСП, тому вiн не втратить свого привабливого зовнішнього вигляду протягом багатьох рокiв.
Матерiал: ДСП.
Колір: Дуб самоа
Габаритнi розмiри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб самоа |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 336 мм |
| Ширина | 336 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | ДСП |
| Сиденье | ДСП |