


2 713 ₴
Кухонний стілець Твіст (2 шт. в комплекті) Мебель Сервіс - зручні і сучасні меблі, здатні зробити інтер'єр приміщення більш комфортним і функціональним.
Для виготовлення стільців виробник використовує якісні та екологічно безпечні матеріали, що відповідають європейським стандартам.
Матеріали:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех, Ваниль |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Сиденье | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 410 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Высота | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Цвет | Орех/орех |