

3 439 ₴
Табуретки Твіст (4 шт. в комплекті) - гарні і зручні. Вони здатні додати інтер'єру Вашої кухні новизни і затишку. Табуретка має якісно виконану міцну конструкцію на чотирьох ніжках. Сам каркас виробу виконаний з натурального дерева, тому вiн не втратить свого привабливого зовнішнього вигляду протягом багатьох рокiв.
Матерiал: натуральне дерево (бук), ДСП.
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех, Ваниль |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 470 мм |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | ламинированная ДСП, натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |