





4 093 ₴
Кухонний стілець Франко (2 шт. в комплекті) Мебель Сервіс - зручні і сучасні меблі, здатні зробити інтер'єр приміщення більш комфортним і функціональним.
Для виготовлення стільців виробник використовує якісні та екологічно безпечні матеріали, що відповідають європейським стандартам.
Матеріали:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Орех, Венге |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Венге, Орех |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 470 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Высота | 805 мм |
| Цвет | |
| Цвет | Орех/белый |