


2 993 ₴
Модульний передпокій Оріон - це поєднання невеликої ціни та функціональності. Додавання білого кольору надає вишуканості і сучасності. Основний матеріал виготовлення ДСП. Колір комбінований: Дуб бароко/Білий або Дуб самоа/Бiлий. У комплект входить: дзеркало, взуттєва тумба і вішалка.
Додатково можна замовити Подушку до взуттєвої тумби (до вартостi не входить).
Матерiал: ДСП.
Розмiри:
Доступні кольори: Дуб бароко/Білий або Дуб самоа/Бiлий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 3 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб бароко/Білий матовий |
| Состав комплекта | |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Полки | шпонированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 998 мм |
| Глубина | 275 мм |
| Высота | 1870 мм |