

1 485 ₴
Стілець кухонний обідній зі спинкою Канзас дерево темний капучіно Woody
Якісні стільці для кухні - важлива складова домашнього комфорту. Якщо Вас цікавлять дерев'яні стільці для доповнення затишного і теплого інтер'єру, то Вам неодмінно сподобається пропонована модель.
Стілець Канзас - сучасна модель, матеріалом виготовлення для якої є натуральне каучукове дерево. Відмінна оббивка його сидіння гарантує Вам і членам Вашої родини абсолютний комфорт. Як і у всіх м'яких стільцях, в стільці Канзас витримана гармонія між темним відтінком каркаса і більш світлим тоном оббивки.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Додаткові характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Малайзия |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет обивки | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Темный капучино |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 940 мм |
| Глубина | 490 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет каркаса | Темний капучіно |