


1 740 ₴
Стілець кухонний зі спинкою Томмі метал бежевий Woody
Стильний стілець Томмі представлено в бежевому кольорі. Колір дуже теплий та ніжний, стане чудовим доповненням до кухонь в кольорах природнього світлого дерева, в світлих коричневих та бежевих тонах. Ніжки стільця – металеві, а сидіння – фанерний каркас, обтягнутий тканиною з м’яким наповнювачем з ППУ.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Додаткові характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Цвет каркаса | Бежевый |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |