
842 ₴
Розкладний стілець Фліппі New стане в нагоді в кожній оселі. Він зручний, компктний та міцний. Стілець розкладний, тому його зручно зберігати і він не займатиме багато місця. Стілець Фліппі можна використовувати як запасний стілець до основного комплекту, адже, коли приходить багато гостей, погодьтесь, 6 стільців з комплекту обідніх меблів зазвичай не вистачає. А наш стільчик Фліппі зручно зберігати в коморі, а при нагоді використовувати для гучних застіль з великою кількістю гостей. Стілець має металевий каркас, який витримує навантаження до 110кг.
Стілець Фліппі це зручний і міцний стілець з каркасом з металевої труби і м'яким сидінням з ПВХ з наповнювачем ППУ.
абаритні розміри:
Каркас: сріблястий, чорний (метал).
Оббивка: білий, сірий, чорний.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет каркаса | Серый, Черный |
| Цвет обивки | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 785 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |