
14 838 ₴
Комплект обідній Софієро (стіл + 4 стільця) дерево кремовий Woody
Хочете насолодитись приємним вечором у гарному колі? Для цього чудово підійде наш обідній комплект Софієро!
Комлпект виготовлений з світлого дерева та доповнений яскравими зеленими вставками, що додає йому природньої легкості.
Комплект чудово підійде для великої кухні, для просторої вітальні або ж для літнього майданчика.
Комплект Софієро складається з досить великого столу і 4-х стільців.
Комплект не розкомплектовується і продається лише такою комплектацією, як на фото.
До складу комплекту входять наступні елементи:
Габаритні розміри столу (Ш/Г/В): 1200 / 750 / 756 мм. Вага кг: 17.8
Габаритні розміри стільця (Ш/Г/В): 510 / 580 / 795 мм. Вага, кг: 5.6
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Малайзия |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество персон | 4 |
| Количество предметов | 5 |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Стул | 4 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Кремовый |
| Цвет обивки | Зеленый |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 756 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 750 мм |
| Габаритные размеры стула | |
| Высота стула с учетом спинки | 795 мм |
| Глубина стула | 580 мм |
| Ширина стула | 510 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Опоры стола | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |