
27 696 ₴
Комплект обідній Аберден (стіл + 6 стільців) МДФ/дерево Woody
Розкішний комплект Аберден не залишить байдужими жодного шанувальника вишуканих і якісних меблів. Комплект складається з 6 стільців і столу, підібраний спеціально, щоб створити затишну атмосферу в домі.
Кухонний комплект Аберден - це класика на Вашій кухні. Дуже важливо, щоб обідаючи на кухні, Ви отримували також і естетичне задоволення. Це саме про комплект Аберден. Виконаний в класичному стилі, він прекрасно підійде під аристократичну кухню.
Стіл і стільці виконані з масиву натурального каучукового дерева. Наповнення в сидіннях - пінополіуретан. Товщина стільниці - 20 мм.
Комплект не розкомплектовується і продається лише такою комплектацією, як на фото.
До складу комплекту входять наступні елементи:
Габаритні розміри столу: 1500 / 900 / 745 мм. Вага, кг: 32.4
Габаритні розміри стільця: 500 / 550 / 955 мм. Вага, кг: 6.2
Матеріал виготовлення:
Додаткові характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Малайзия |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество персон | 6 |
| Количество предметов | 7 |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Стул | 6 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Темный капучино |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 745 мм |
| Длина стола | 1500 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Габаритные размеры стула | |
| Высота стула с учетом спинки | 955 мм |
| Глубина стула | 550 мм |
| Ширина стула | 500 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Опоры стола | натуральное дерево |
| Столешница | МДФ крашеный |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |