
15 630 ₴
Комплект обідній розкладний Денбюрі (стіл + 4 стільця) МДФ/дерево темний капучіно Woody
Обідній комплект Денбюрі складається з 4-х стільців і розкладного столу з зручним механізмом розкладання. Комплект виконаний в класичному кольорі темний капучіно, а сидіння стільців оформлено світло-бежевою оббивкою. Комплект Денбюрі поміститься в невеликій кухні, адже розміри складеного столу досить місткі.
До складу комплекту входять наступні елементи:
Габаритні розміри столу: 1060 (1360) / 800 / 738 мм. Вага, кг: 23.2
Габаритні розміри стільця: 425 / 515 / 940 мм. Вага, кг: 4.6
Комплект продається тільки у такому вигляді, як на фото. Розкомплектація неможлива.
Матеріал виготовлення:
Додаткові характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Малайзия |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество персон | 4 |
| Количество предметов | 5 |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Стул | 4 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет обивки | Светло-бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Темный капучино |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 738 мм |
| Длина стола | 1060 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1360 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1300 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Габаритные размеры стула | |
| Высота стула с учетом спинки | 940 мм |
| Глубина стула | 515 мм |
| Ширина стула | 425 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Опоры стола | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Столешница | МДФ крашеный |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |