
12 350 ₴
Комплект обідній розкладний Туріно (стіл + 4 стільця) скло з фотодруком/МДФ, метал хром Woody
Яскравий і стильний комплект меблів Туріно стане прикрасою вашої кухні.
Комплект Туріно складається з розкладного столу і 4-х зручних стільців. Стіл покритий скляною стільницею з фотопринтом, яка надає йому яскравість і блиск. Ніжки столу і стільців металеві.
Комплект Туріно розкладний стіл з 4-ма стільцями - це яскравий акцент вашої кухні.
До складу комплекту входять наступні елементи:
Габаритні розміри столу: 1100 (1400) / 700 / 750 мм
Габаритні розміри стільця: 400 / 550 / 950 мм
Комплект продається тільки у такому вигляді, як на фото. Розкомплектація неможлива.
Матеріал виготовлення:
Додаткові характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Турция |
| Количество персон | 4 |
| Количество предметов | 5 |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Раскладная столешница | Да |
| Стул | 4 шт |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Столешница | МДФ крашеный, стекло с рисунком |
| Опоры стола | металл |
| Каркас стула | металл |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1100 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1400 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1100 мм |
| Габаритные размеры стула | |
| Ширина стула | 400 мм |
| Глубина стула | 550 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 950 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Цвет столешницы | №611 черный Versace |