
13 650 ₴
Комплект обідній розкладний Туріно (стіл + 6 стільців) скло з фотодруком/МДФ, метал хром Woody
Яскравий і стильний комплект меблів Туріно стане прикрасою Вашої кухні.
Комплект Туріно складається з розкладного столу і 6-х зручних стільців. Стіл покритий глянцевою скляною стільницею з фотопринтом, яка надає йому яскравість і блиск. Ніжки столу і стільців металеві.
Комплект Туріно розкладний стіл з 6-ю стільцями - це яскравий акцент Вашої кухні.
До складу комплекту входять наступні елементи:
Габаритні розміри столу: 1300 (1690) / 800 / 750 мм
Габаритні розміри стільця: 400 / 550 / 950 мм
Комплект продається тільки у такому вигляді, як на фото. Розкомплектація неможлива.
Матеріал виготовлення:
Додаткові характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Турция |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество персон | 6 |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1300 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1690 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1300 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Габаритные размеры стула | |
| Глубина стула | 550 мм |
| Ширина стула | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Опоры стола | металл |
| Столешница | МДФ крашеный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота стула с учетом спинки | 950 |
| Количество предметов | 7 шт. |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Стол обеденный | 1 |
| Стул | 6 |
| Цвет столешницы | №1292 Розы |