

12 713 ₴
УСІ КОМПЛЕКТУЮЧІ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ САВАНА СВІТ МЕБЛІВ
Елемент модульної системи Савана від відомого виробника України Світ Меблів. Поєднує в собі всі принади сучасності та функціональності, що створять атмосферу затишку та комфорту в дитячій кімнаті. Ліжко має невеликі розміри завдяки тому, що нижнє спальне місце обладнане телескопічними напрямними, і в разі потреби висувається. Має два висувних столика, та чотири шухляди для іграшок та інших речей. Двоярусне ліжко Савана є універсальним та підійде для дитячої двох дітей. Корпус та фасад виконані з високоякісної меблевої ДСП, фасад - МДФ. Дитяча оформлена поєднаннями кольорів Дуб крафт сірий та Льон.
Ліжко комплектується підкладом та не потребує каркасу.
Ціна не включає матраци та сходи. Їх можна придбати в нашому магазині.
Характеристики:
Розмір мм - 1945 * 1140 * 860
Корпус: Дуб крафт сірий
Фасади: Льон
Дуб крафт сірий/Льон
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления фасада | ДСП ламинированная |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | дуб крафт сірий/льон |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 194.5 см |
| Глубина детской кровати | 114 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 1900 см |
| Ширина спального места | 800 см |
| Комплектация | |
| Стол | Да |
| Выдвижной ящик | 4 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |