
8 061 ₴
Прихожа Хайді - меблевий комплект відомого виробника України Світ Меблів. Мінімалістичний дизайн, поєднання деревинної структури кольору Дуб артизан з Білим додасть легкості та сучасності. Цей компактний, але місткий комплект ідеально підійде для невеликих квартир. Складається двох тумб із закритими та відкритими відділеннями, вертикальною панеллю з гачками та штангами, дзеркалом. Прихожа виглядає дуже гармонійно та чудово доповнить Ваше житло.
Характеристики:
Загальні габарити: 1770 * 1950 * 320
Люстро: 850 * 700 * 20
Колір:
Корпус - дуб артизан
Фасади - білий
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 3 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Состав комплекта | |
| Тумба для обуви | 2 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1770 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Высота | 1950 мм |