

7 090 ₴
Комод в спальню Алекса - елемент модульного меблевого комплекту від відомого виробника України Світ Меблів. Обладнаний шістьма шухлядами на направних повного висування.
Спальня Алекса відрізняється максимальною лаконічністю та простотою з дотриманням рівних, геометрично правильних форм. Поєднує стильний дизайн та практичність в експлуатації. Створить затишну атмосферу у Вашому домі. Корпус та фасади виготовляються з якісного ламінованого ДСП товщиною 16 мм у привабливому поєднанні білих фасадів з корпусом у кольорі індастріал.
Габарити: 1400 * 905 * 470
Колір:
Корпус - індастріал Фасад - білий

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет | индастриал/белый |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глубина комода | 47 см |
| Высота комода | 90.5 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |