



от 1 362 ₴
Ортопедичний ефект
Клас: середня м’якість
Розмір: 33x50х11/9 см АБО 40x60х13/10 см
Упакування: картон, пластикова ручка
Склад чохла: велюр (75% бавовна, 25% поліестер) – виготовлений у Західній Європі
Наповнення: 100% термочутливий віскоеластик – виготовлений у Західній Європі
Комфортна подушка «з пам’яттю» Andersen має унікальну, спеціально розроблену форму для кращої підтримки Вашої голови та шиї. Забезпечує зручне положення голови та тіла на одному рівні. Можливе використання подушки у різних положеннях – залежно від позицій тіла під час сну.
Детальний опис:
Комфортна подушка «з пам’яттю» Andersen має унікальну, спеціально розроблену форму для кращої підтримки Вашої голови та шиї.
Термочутливий віскоеластик під дією Вашого тепла приймає форму тіла та рівномірно розподіляє тиск, знімаючи напругу з м’язів шиї та голови. Це дозволяє уникнути головних болей та болі в шиї, а також зменшує ризик виникнення пролежнів.
Віскоеластик має відкриту, вентильовану структуру комірок, що відводить назовні надлишкове тепло протягом спання: подушка «дихає».
Комфортна подушка з «пам’яттю» Andersen є рекомендованою особам, схильним до алергій.
Термін зберігання – необмежений.
Гарантійний термін використання – 5 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Anderssen |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Материал наперника/чехла | хлопок |
| Наволочка | Нет |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основной материал наволочки | Велюр |
| Размеры подушки | |
| Высота подушки | 11 см |
| Длина подушки | 33 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Наполнитель | віскоеластик |
| Тип | Обычная |
| Форма | Прямокутний |
| розмір подушки | 33x50х11/9 см |