



3 677 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ІРІС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Спальня Іріс - це класичні меблі з особливим характером. У дизайні простежується тяжіння до мінімалізму. Витримані кольори, скромне оформлення фасадів - все це якнайкраще підкреслює витонченість меблів і хороший смак її власника. До такого гарнітуру добре підійдуть елементи декору світлих природних відтінків.
Тумба приліжкова Іріс - елемент модульної спальні Іріс від відомого виробника з України. Корпус і фасад тумби зроблені з ДСП. Представлена в кольорах - Андерсон пайн та Дуб золотий.
Широкий асортимент елементів модульної системи Іріс дозволяє створити неперевершений, затишний і функціональний інтер'єр.
Матеріал виготовлення:
Колір: Андерсон пайн
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | андерсон пайн |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | шпонированная ДСП |
| Фасады тумбы | шпонированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 49 см |
| Глубина тумбы | 41 см |
| Высота тумбы | 47 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |