



5 952 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БРІСТОЛЬ NEW МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод Брістоль New 4Ш Мебель Сервіс - елемент модульної системи Брістоль New від відомого виробника з України. Фасад і корпус комоду виконані з ДСП. Комод складається з чотирьох висувних шухляд.
Модульна система Брістоль New гідно прикрасить вашу оселю. Вона створена спеціально для тих, кому до вподоби затишок та комфорт. Всі елементи системи мають рамковий фасад, у кольорі Ясен сніжний. Меблі виконані в класичному стилі з високоякісного та екологічно чистого матеріалу.
Матеріал виготовлення:
Колір: Ясен сніжний

Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Ясен сніжний |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | шпонированная ДСП |
| Фасады | шпонированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 92.5 см |
| Глубина комода | 44.4 см |
| Высота комода | 90.8 см |