



3 487 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БРІСТОЛЬ NEW МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Тумба приліжкова Брістоль New - елемент модульної спальні Брістоль New від відомого виробника з України. Корпус і фасад тумби зроблені з ДСП. Представлена в кольорі - Ясен сніжний.
Модульна система Брістоль New гідно прикрасить вашу оселю. Вона створена спеціально для тих, кому до вподоби затишок та комфорт. Всі елементи системи мають рамковий фасад, у кольорі Ясен сніжний. Меблі виконані в класичному стилі з високоякісного та екологічно чистого матеріалу.
Матеріал виготовлення:
Колір: Ясен сніжний

Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Ясень белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | шпонированная ДСП |
| Фасады тумбы | шпонированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 55.6 см |
| Глубина тумбы | 39.1 см |
| Высота тумбы | 51 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |