



2 050 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БРІСТОЛЬ NEW МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Дзеркало прямокутне Брістоль New Мебель Сервіс - елемент модульної спальні Брістоль New від відомого виробника з України. Рама дзеркала виконана з ДСП. Дизайнери вибрали колір для його окраса - Ясен сніжний.
Дзеркало прикрасить кімнату, візуально збільшить простір та додасть світла у приміщенні.
Широкий асортимент елементів модульної спальні Брістоль New Мебель Сервіс дозволяє створити неперевершений, затишний і функціональний інтер'єр.
Матеріал виготовлення:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Ясен сніжний |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 982 мм |
| Длина | 982 мм |
| Толщина | 111 мм |
| Высота | 920 мм |