



17 427 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БРІСТОЛЬ NEW МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа Брістоль New 4Д Мебель Сервіс - елемент модульної системи Брістоль New від відомого виробника з України. Фасад і корпус комоду виконані з ДСП. Шафа складається з чотирьох закритих відділень.
Модульна система Брістоль New гідно прикрасить вашу оселю. Вона створена спеціально для тих, кому до вподоби затишок та комфорт. Всі елементи системи мають рамковий фасад, у кольорі Ясен сніжний. Меблі виконані в класичному стилі з високоякісного та екологічно чистого матеріалу.
Матеріал виготовлення:
Колір: Ясен сніжний

Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Ясень белый |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2161 мм |
| Глубина шкафа | 621 мм |
| Ширина шкафа | 2050 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | шпонированная ДСП |
| Фасады | шпонированная ДСП |