








20 002 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ГЛОРІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Спальня Глорія від українського виробника Мебель Сервіс – легка, ненав'язлива дизайнерська колекція для облаштування інтер'єру спальні. Корпус та фасади модульних елементів виготовляються з якісної ДСП у кольорах Дуб самоа та Білий. Меблі привертають увагу легким, ненав'язливим дизайном, витонченою лаконічністю форм, маленькими круглими ручками та стійкими ніжками.
Модульні меблі для спальні Глорія Мебель Сервіс дозволяють підібрати всі необхідні елементи обстановки: надійне, функціональне ліжко, невеликі тумбочки, містка шафа, зручний і багатофункціональний комод, елегантне дзеркало - дотримуючись єдиного стилю і зберігши вільний простір.
Меблі Глорія Мебель Сервіс створять легкий і одночасно умиротворений інтер'єр, який відрізняється максимальною лаконічністю та простотою.
До складу спальні входять наступні елементи:
Корпус: ДСП
Фасади: ДСП
Колір: Дуб самоа/Білий

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 6 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 3-х дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Каркас кровати | ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 203 см |
| Ширина кровати | 164 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 91 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 153.4 см |
| Глубина шкафа | 54.4 см |
| Высота шкафа | 216.2 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 90 см |
| Глубина комода | 44 см |
| Высота комода | 88.4 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 44 см |
| Высота тумбы | 58 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 89 см |
| Высота зеркала | 67 см |
| Комплектация кровати | |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |