



2 132 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АРАМІС МЕБЕЛЬ-СЕРВІС
Комод Араміс - елемент модульної системи Араміс від відомого виробника з України Мебель Сервіс. Фасад і корпус комоду виконані з ДСП. Комод складається з трьох висувних шухляд.
Комод Араміс Меблі Сервіс - місткий комод у спальню, вітальню чи дитячу. Такий комод дуже функціональний, його можна розташувати в будь-якій кімнаті і він принесе задоволення від використання.
Меблі Араміс Мебель Сервіс створять легкий і одночасно умиротворений інтер'єр, який відрізняється максимальною лаконічністю та простотою.
Матеріал виготовлення:
Колір: Венге темний / Дуб крафт білий
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге темный |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 80.2 см |
| Глубина комода | 37.5 см |
| Высота комода | 76.3 см |