


1 100 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ГЛОРІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Дзеркало прямокутне Глорія Мебель Сервіс - елемент модульної спальні Глорія від відомого виробника з України. Рама дзеркала виконана з ДСП. Дизайнери вибрали колір для його окраса - Дуб самоа.
Дзеркало прикрасить кімнату, візуально збільшить простір та додасть світла у приміщенні.
Спальня Глорія від українського виробника Мебель Сервіс – легка, ненав'язлива дизайнерська колекція для облаштування інтер'єру спальні. Корпус та фасади модульних елементів виготовляються з якісної ДСП у кольорах Дуб самоа та Білий. Меблі привертають увагу легким, ненав'язливим дизайном, витонченою лаконічністю форм, маленькими круглими ручками та стійкими ніжками.
Меблі Глорія Мебель Сервіс створять легкий і одночасно умиротворений інтер'єр, який відрізняється максимальною лаконічністю та простотою.
Матеріал виготовлення:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома, Для офиса, Для ванной комнаты, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ДСП |
| Цвет | Белый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 890 мм |
| Длина | 890 мм |
| Высота | 670 мм |