




8 092 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ГЛОРІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа Глорія 3Д2Ш Мебель Сервіс - елемент модульної системи Глорія від відомого виробника з України. Фасад і корпус комоду виконані з ДСП. Шафа складається з трьох закритих відділень та двох висувних шухляд.
Спальня Глорія від українського виробника Мебель Сервіс – легка, ненав'язлива дизайнерська колекція для облаштування інтер'єру спальні. Корпус та фасади модульних елементів виготовляються з якісної ДСП у кольорах Дуб самоа та Білий. Меблі привертають увагу легким, ненав'язливим дизайном, витонченою лаконічністю форм, маленькими круглими ручками та стійкими ніжками.
Меблі Глорія Мебель Сервіс створять легкий і одночасно умиротворений інтер'єр, який відрізняється максимальною лаконічністю та простотою.
Матеріал виготовлення:
Колір: Дуб самоа та Білий

Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Дуб |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2162 мм |
| Глубина шкафа | 544 мм |
| Ширина шкафа | 1534 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | шпонированная ДСП |
| Фасады | шпонированная ДСП |