



13 259 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ КІМНАТИ ДОМІНІКА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа Домініка 4Д2Ш Мебель Сервіс - елемент модульної системи Домініка від відомого виробника з України. Фасад і корпус комоду виконані з ДСП та дзеркал. Шафа складається з чотирьох закритих відділень та двох висувних шухляд.
Меблі Домініка Мебель Сервіс створять легкий і одночасно умиротворений інтер'єр, який відрізняється максимальною лаконічністю та простотою.
Матеріал виготовлення:
Колір: Дуб Артізан/Шампань
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2162 мм |
| Глубина шкафа | 553 мм |
| Ширина шкафа | 1859 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | шпонированная ДСП |
| Фасады | шпонированная ДСП |