



3 781 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ СОФІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод Софія Мебель Сервіс - елемент модульної системи Софія від відомого виробника з України. Корпус комоду виконан з ДСП, фасад з ДСП та МДФ. Комод складається з трьох висувних шухляд.
Спальня Софія від українського виробника Мебель Сервіс – легка, ненав'язлива дизайнерська колекція для облаштування інтер'єру спальні. Корпус та фасади модульних елементів виготовляються із ДСП та МДФ у кольорах: Дуб табако із вставками Венге темний. Меблі привертають увагу легким, ненав'язливим дизайном, витонченою лаконічністю форм та фігурними вирізами замість ручок.
Матеріал виготовлення:
Колір:

Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | шпонированная ДСП |
| Фасады | МДФ, шпонированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 107 см |
| Глубина комода | 44.5 см |
| Высота комода | 75.5 см |