



2 710 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ СОФІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Тумба приліжкова Софія - елемент модульної спальні Софія від відомого виробника з України. Корпус і фасад тумби зроблені з ДСП та МДФ.
Спальня Софія від українського виробника Мебель Сервіс – легка, ненав'язлива дизайнерська колекція для облаштування інтер'єру спальні. Корпус та фасади модульних елементів виготовляються із ДСП та МДФ у кольорах: Дуб табако із вставками Венге темний. Меблі привертають увагу легким, ненав'язливим дизайном, витонченою лаконічністю форм та фігурними вирізами замість ручок.
Матеріал виготовлення:
Колір:

Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | шпонированная ДСП, МДФ |
| Фасады тумбы | шпонированная ДСП, МДФ |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 60 см |
| Глубина тумбы | 39.1 см |
| Высота тумбы | 44 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |