


1 074 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ СОФІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Дзеркало прямокутне Софія Мебель Сервіс - елемент модульної спальні Софія від відомого виробника з України.
Дзеркало прикрасить кімнату, візуально збільшить простір та додасть світла у приміщенні.
Спальня Софія від українського виробника Мебель Сервіс – легка, ненав'язлива дизайнерська колекція для облаштування інтер'єру спальні. Корпус та фасади модульних елементів виготовляються із ДСП та МДФ у кольорах: Дуб табако із вставками Венге темний. Меблі привертають увагу легким, ненав'язливим дизайном, витонченою лаконічністю форм та фігурними вирізами замість ручок.
Без рами
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | Без рамы |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1000 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Толщина | 19 мм |
| Высота | 500 мм |