




13 422 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ СОФІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа Софія 4Д Мебель Сервіс - елемент модульної системи Софія від відомого виробника з України. Фасад і корпус комоду виконані з ДСП та МДФ. Шафа складається з чотирьох закритих відділень.
Спальня Софія від українського виробника Мебель Сервіс – легка, ненав'язлива дизайнерська колекція для облаштування інтер'єру спальні. Корпус та фасади модульних елементів виготовляються із ДСП та МДФ у кольорах: Дуб табако із вставками Венге темний. Меблі привертають увагу легким, ненав'язливим дизайном, витонченою лаконічністю форм та фігурними вирізами замість ручок.
Матеріал виготовлення:
Колір:

Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1962 мм |
| Глубина шкафа | 536 мм |
| Высота шкафа | 2206 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | шпонированная ДСП, МДФ |
| Фасады | зеркало, МДФ, шпонированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Антресоль | Нет |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |