








27 513 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ СОФІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Спальня Софія від українського виробника Мебель Сервіс – легка, ненав'язлива дизайнерська колекція для облаштування інтер'єру спальні. Корпус та фасади модульних елементів виготовляються із ДСП та МДФ у кольорах: Дуб табако із вставками Венге темний. Меблі привертають увагу легким, ненав'язливим дизайном, витонченою лаконічністю форм та фігурними вирізами замість ручок.
Модульні меблі для спальні Софія Мебель Сервіс дозволяють підібрати всі необхідні елементи обстановки: надійне, функціональне ліжко, невеликі тумбочки, містка шафа, зручний і багатофункціональний комод, елегантне дзеркало - дотримуючись єдиного стилю і зберігши вільний простір.
Складається з наступних елементів:
Матеріал виготовлення:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 6 |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП, МДФ |
| Фасады | МДФ, ДСП |
| Каркас кровати | МДФ, ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 212.6 см |
| Ширина кровати | 166.8 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 88.2 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 196.2 см |
| Глубина шкафа | 53.6 см |
| Высота шкафа | 220.6 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 107 см |
| Глубина комода | 44.5 см |
| Высота комода | 75.5 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 60 см |
| Глубина тумбы | 39.1 см |
| Высота тумбы | 44 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 100 см |
| Высота зеркала | 50 см |
| Комплектация кровати | |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |