



2 385 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ СОНАТА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод Соната Мебель Сервіс - елемент модульної системи Соната від відомого виробника з України. Корпус та фасад комоду виконані з ДСП. Комод складається з трьох висувних шухляд.
Спальня Соната від українського виробника Мебель Сервіс – легка, ненав'язлива дизайнерська колекція для облаштування інтер'єру спальні. Корпус та фасади модульних елементів виготовляються з ДСП у кольорі Дуб самоа.
Матеріал виготовлення:
Колір:

Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб самоа |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | шпонированная ДСП |
| Корпус (каркас) | шпонированная ДСП |
| Фасады | шпонированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 80.5 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Высота комода | 77 см |