







2 629 ₴
Крісло Алегро NEW - зручне м'яке крісло. Сидіння і спинка створюють гармонійне ціле, обшите тканиною. Ніжки з натурального дерева бук в кольорі венге, оббивка сидіння та спинки з тканини.
Стільці прекрасно підходять для сучасної їдальні, вітальні, для офісу або конференц-залу.
Матеріал:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый, Серый, Бирюзовый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Венге |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Спинка | ткань |
| Сиденье | ткань |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 530 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 930 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ткань | Сімпл (синій) |