






4 890 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФАНТАЗІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа 2Д Фантазія фабрики Мебель-Сервіс - елемент модульної системи Фантазія. Чудове рішення для Вашого будинку в сучасному стилі. Світлий колір розширює простір і за рахунок комбінації з коричневим виглядає дуже стильно, поєднання говорить про добрий смак свого господаря. Усередині штанга для плечиків і полиця для головних уборів. Чудово підійде для інтер'єру в японському стилі.
Матеріал виготовлення:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | венге темный, Венге темный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 900 мм |
| Глубина шкафа | 561 мм |
| Высота шкафа | 2160 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 1 |
| Антресоль | Нет |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |