







16 119 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПАРМА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Меблі для передпокою Парма від меблевої фабрики Мебель Сервіс - це сучасний дизайн, легкість та простота конструкції. Меблі виготовлені з ДСП, в різних колірних варіантах - Дуб апріл/Чорний, Дуб апріл/Білий та Дуб апріл/Бетон Індастрі.
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю та надійністю конструкцій.
Передпокій Парма підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир.
Передпокій включає наступні елементи:
Матерiал: ДСП
Розмiри передпокою:
Можливi кольори:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 4 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб апріл/Чорний |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2260 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Высота | 1990 мм |