









13 764 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТРІО МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Дизайнери фабрики Мебель Сервіс розробили зручну і красиву модульну колекцію Тріо для прихожих будь-якої площі. Елементи системи можна підібрати в будь-якій комбінації і кількості - як для мініатюрних приміщень, так і для більш просторих. Крім цього, для стандартних апартаментів запропоновані готові набори меблів.
Матеріалом корпусу служить міцна сучасна ДСП, фасади виконані з МДФ з гладкою поверхнею. Всі підлогові частини модульної системи розташовуються на невисоких стійких ніжках.
Передпокій включає наступні елементи:
Розміри передпокою:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 7 |
| Цвет (оттенок) мебели | венге темный, Венге темный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2106 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Высота | 2029 мм |