




891 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТОРІНО МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Вішалка Торіно - елемент модульної системи в передпокій Торіно від меблевої фабрики Мебель Сервіс. Конструкція вішалки є навісною панеллю з гачками для розміщення одягу. Виготовляється із ДСП у кольорі Дуб артизан.
Модульна система в передпокій Торіно гідно прикрасить вашу оселю. Вона створена спеціально для тих, кому до вподоби затишок та комфорт. Меблі виконані в сучасному стилі з високоякісного та екологічно чистого матеріалу. Особливістю модульної системи Торіно є відсутність ручок, замість ручок залишені зазори між фасадами.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір: Дуб артізан

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Цвет | Бежевый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество крючков для одежды | 4 |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Крючки | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 750 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Высота | 950 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан |