



1 236 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТОРІНО МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Дзеркало Торіно - елемент модульної системи в передпокій Торіно від меблевої фабрики Мебель Сервіс. Дзеркало Торіно - чудове доповнення інтер'єру для вітальні, спальні або передпокою.
Модульна система в передпокій Торіно гідно прикрасить вашу оселю. Вона створена спеціально для тих, кому до вподоби затишок та комфорт. Меблі виконані в сучасному стилі з високоякісного та екологічно чистого матеріалу. Особливістю модульної системи Торіно є відсутність ручок, замість ручок залишені зазори між фасадами.
Без рами
Розмiри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | Без рамы |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 760 мм |
| Толщина | 18 мм |
| Высота | 800 мм |